.
|/|/|/|> 28. 5. 2015: Pamatujete ještě moji prvotinu? Ano, Závod o dobytí Marsu. Nedávno jsem dostal šílený nápad (a já mám rád šílenosti) - oprášit toto univerzum a napsat pokračování.
.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ZoDM

10. února 2012 v 20:00 | Sheppard

> VŠECHNY KAPITOLY ZDE <

Žánr: sci-fi / drama
Kapitol: 22
Sepsáno: srpen - září 2011
Vydáváno: 3. září 2011 - 4. únor 2012 (každou sobotu)


Děj:
Sci-fi drama ZoDM pojednává o nové éře vesmírného závodu v blízké budoucnosti. Dějiny se opakují. Tentokrát jde však o souboj Číny a zbytku světa. Pomyslnou metou se stává Mars. Komunistický režim si pod pohružkou války na Zemi vynucuje absurdní dohodu - pokud Mars dobude první, chce si ho takřka celý zabrat pro sebe. John Summerfield má kosmonautiku v genech, již jeho děda a otec létali do vesmíru. Nyní jsou on sám a jeho posádka vysláni na cestu k Rudé planetě, kde je čekají mnohá úskalí a překvapení.


Motto:
Lidstvo se toužilo dostat do vesmíru odnepaměti. Spatřit krásu světa pod sebou a prozkoumat to, co se nalézá za oblohou. Mnozí lidé by dali cokoli za to, aby mohli nakouknout do neznáma. 12. dubna 1961 spatřil první člověk Zemi z vesmíru. 20. července 1969 vstoupili lidé na Měsíc. Další metou ve zdolávání vesmíru je Mars.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama