.
|/|/|/|> 28. 5. 2015: Pamatujete ještě moji prvotinu? Ano, Závod o dobytí Marsu. Nedávno jsem dostal šílený nápad (a já mám rád šílenosti) - oprášit toto univerzum a napsat pokračování.
.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

7. díl - Tam, kde kulky svištěly a krev tekla

15. srpna 2011 v 15:00 | Sheppard |  Čas temnoty


"Tanker má dorazit za 3 hodiny," začal plukovník poradu. Murphi navrhnul plán. Lukův tým, s krycím názvem Tanota, nasedl do vrtulníku. Letěli asi 20 minut. Obletěli tanker. Na palubě viděli 10 lidí. Najednou se na palubě zablesklo a raketa letěla přímo na vrtulník. Pilot stačil zareagovat a otočil vrtulník o 90°. Raketa zasáhla zadní vrtuli. Kdyby pilot neotočil, raketa by trefila kabinu. Helikoptéra se točivým pohybem řítila k zemi. Dopadla na palubu tankeru. Náraz všechny vymrštil ke stropu. Pak je zase gravitace ztáhla k zemi. Někteří vojáci byli omráčení. Luke, velitel a Murphi však ne. Luke zahájil palbu z brokovnice. Zasáhl jednoho muže na rampě. Jeho bezvládné tělo se přehouplo přes zábradlí a spadlo na dolní palubu. Vojáci zatím odtáhli omráčené za kontejner. Luke se rozběhl na druhou stranu a pálil. Zastřelil další 2 muže. Pak zjistil, že nejsou nakažení. Jestli jsou zdraví, proč by chtěli zničit ostrov? Vtom četař Steve zakřičel: "Pozor!" Luke se otočil a vzápětí vypálil na dalšího muže. Pak šli do vrtulníku pro nálože. Mezitím se ostatní probrali. Luke křičel: "My nejsme nakažení. Zastavte loď. Vezmeme vás do naší kolonie." Odpovědí byla střelba. Tentokrát kulky zasáhly 2 vojáky. Všichni zalehli. Muž, který střílel zavolal: "My nejsme nakažení. My jsme ten vir stvořili. Ti nemrtvý, jak jim říkáte, nám nic neudělají. Ovládneme svět. Až budem chtít, invaze nakažených skončí." Pak se hlasitě zasmál. Vrtulník byl nenávratně poškozen a tým Tanota byl uvězněn na lodi plné nepřátel.

Pokračování příště
 


Komentáře

1 Lilly Lilly | Web | 22. listopadu 2011 v 20:05 | Reagovat

hmmm, ono se to .. echm.. zaplétá:)
mimochodem, tenhle díl mi připomín mezery ve vědomostech, co se techniky týče.. hmm- jsem prostě jen vyspoce nepraktický typ:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama