.
|/|/|/|> 28. 5. 2015: Pamatujete ještě moji prvotinu? Ano, Závod o dobytí Marsu. Nedávno jsem dostal šílený nápad (a já mám rád šílenosti) - oprášit toto univerzum a napsat pokračování.
.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

6. díl - Večírek

12. srpna 2011 v 15:00 | Sheppard |  Čas temnoty


Členové týmu, který přivezl zásoby, byli hrdinové. Velitel kolonie, plukovník Carter, oficiálně ustanovil tým. Měl v něm být i Luke. Na ostrově se už cvičili i zachránění civilisté. Večer byla menší oslava. Luke seděl na lavičce s dvěma vojáky. Popíjeli čaj. Někdo pustil hudbu. Po večírku se šel Luke osprchovat. Najednou zazněl poplach. Vylétl z provizorní sprchy. Hodil na sebe oblečení a běžel k hlavnímu stanu. Už tam bylo pár lidí. Velitel ještě chvíli čekal, než dorazí ostatní. Pak Carter promluvil k lidem: "Máme problém. Mysleli jsme, že nemrtví nejsou inteligentní. Ale zřejmě ano. Přímo k přístavu se řítí tanker. Na palubě má asi 1 500 000 barelů ropy. Jestli to najede na pevninu a bouchne..." Pak se odmlčel. Několik lidí mělo být vysazeno na tanker, aby ho zneškodnili.
Mezitím na tankeru: Záhadný muž, avšak nenakažený, říká posádce: "Pokud se nám plán vydaří, nic nám nezabrání provést rozhodující tažení."
Mezitím na ostrově: Luke si šel na chvíli zdřímnout. Před jeho stanem stála Ashley. Ptala se: "Luku. Nedoprovodil bys mě na pláž? Nemůžu usnout." Vyrazili na pláž. Měsíc nebyl přes mraky téměř vidět. Příliv nevěstil nic dobrého. Noc byla neklidná.

Pokračování příště
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama